ایران پروداک|مرکز تخصصی تحلیل آماری پایان نامه،کاهش تضمینی همانندجویی
ایران پروداک
پروپوزال آموزشی

پروپوزال آموزشی

دانلود نمونه پروپزال
قیمت: ۱۵,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰
510

 برترین نمونه پروپوزال  جهت آموزش 

دانلود برترین نمونه  پروپوزال  اموزشی  برای دانشجویان  عزیز و محققین  گرامی   جهت نوشتن پروپوزال خود تا بتوانند با کمک این نمونه  با نحوه نوشتن پروپوزال آشنا شوند  و پروپوزال  یا طرح تحقیق خود را بنویسند .

عنوان پروپوزال در حقيقت تابلوی يک پروپوزال و نشانگر محتوای آن است. هر قدر عنوان پروپوزال بهتر انتخاب گردد، مستقيم ميزان موفقيت در اخذ پذيرش بالتر خواهد رفت. اين قسمت می بايست به طور مشخص ماهيت انجام کار را نشان دهد. در تيتر پروپوزال دقيق اا بايد کاری که قرار است انجام شود حداکثر در 12 کلمه بيان گردد. تيتر نبايد کلی و مبهم باشد و يک خواننده با خواندن آن بايد به محتوای کل پروپوزال پی ببرد.

هر تحقيق علمي با طرح سوال يا مساله اي آغاز مي شود که تحقيق براي پاسخگويي به آن انجام مي گيرد؛ مسئله و موضوع تحقيق عبارت است از شرايطي که وجود دارد و در ذهن پژوهشگر ايجاد سئوال مي کند و

پژوهشگر را بر مي انگيزد که در آن کندوکاو کند. اين مسئله، مشکل احساس شده اي است که محقق به حل آن علاقه مند است و مي خواهد راه حل آن را بيابد. هنگامي که محقق چنين احساسي پيدا مي کند مي توان گفت که او موضوع و مسئله تحقيق خويش را انتخاب کرده است. اما احتمال از بيان آن به گونه اي که ديگران نيز آن را ادراک کنند، عاجز است.

محصولات مشابه