ایران پروداک|مرکز تخصصی تحلیل آماری پایان نامه،کاهش تضمینی همانندجویی
ایران پروداک|مرکز تخصصی تحلیل آماری پایان نامه ،کاهش تضمینی درصد همانندجویی

کاهش تضمینی همانند جوییکاهش تضمینی همانند جویی

کاهش تضمینی همانند جویی پایان نامه

چه خوب است بدانیم تولید محتوای سایت ها در گذشته بسیار کار ساده بود و هر کسی از هر جایی مطلبی را کپی می گرفت و در جایی دیگر بارگزاری می‌کرد موتورهای گوگل هم به این سایت امتیاز می‌دادند تا اینکه الگوریتم های گوگل پیشرفته است و منابع یا منبع مطالب کپی شده را شناسایی کرد و امتیاز این محتوا را به اسم سایت اولی دادند و برای نفر دوم امتیاز منفی در نظر می گرفت!

 همین اتفاق برای پایانامه و مقالات و همانند جویی پروپوزال یا نوشته های علمی اتفاق افتاد بطوری که سرقت علمی را شناسایی و منبع آن نیز مشخص شدند.

خیلی از سایتهای علمی بخصوص ایران داک این سیستم را دارند  لینک ثبت عنوان مقاله  پروپوزال یا پایان نامه  و محققینی که نوشته‌های خود را بر اساس مطالب دیگران جمع‌آوری کرده شناسایی می‌کند. درصد قابل قبول همانند جویی 30  درصد  و بسته به دانشگاه  و مقطع تا  26  درصد  و کمتر است.  که در واقع این نوع سخت گیری ها کمک خواهد کرد ، تا مطالب پایان نامه یا مقالات علمی تر شده و محقق هایی که با بالا بردن تعداد مقالات علمی رتبه علمی گرفتند ناک اوت کند . چه بسا این مقالات برگرفته از پایان نامه ارشدی بود که خود استاد راهنما یا مشاور جهت کسب امتیاز برای خود از دانشجو می خواستند تا مقاله نیز ارائه دهد که اسم استاد باید در بخش مقاله باشد و البته برای استاد مهم کسب امتیاز مقاله بود و برای دانشجویان ملاک اغلب نمره .

 

سفارش همانند جویی

کاهش  همانند جویی

با شرایط ویژه هماند جویی خود پایان نامه زیر سوال رفته و با افزایش ۳۰ درصدی همانندی در پایان‌نامه‌ها دانشجویان محقق باید در صدد رفع آن باشد چرا که پایان نامه ها برای دفاع از ارسال نخواهد شد کاهش تضمینی درصد همانند جویی آن جا اهمیت پیدا کرد که نویسندگان پایان نامه با کپی های سریع خود و سرقت علمی از پایان‌نامه‌های دیگر یا آماده با قیمتهای بسیار کم پایان نامه عرضه می کردند و بعد از مشکل داشتن دانشجویان به ردپایی از خود برجای نمی گذاشتند، یا اینکه قادر به انجام یا رفع مشکل همان جویی و اصلاح همانند جو نبودند. و اغلب به دانشجو میگفت محقق در دسترس نیست یا می گفتند محقق بورسیه است یا محقق فوت یا ...

موسسات علمی که توان و دانش علمی بالاتری داشتند می توانستند با ترجمه های متون جدی‌تر و تبیین مطالب قبلی و استفاده از تکنیک‌های نویسندگی مشکلات را حل یا مشکلات هماهنگی را کاهش دهند .

  مشکلات همانند جو 

مشکل همانندی و تشابه متن پایان نامه یا مقاله صرفا با من دانشجو را نمی‌گیرد بلکه استاد راهنما و مشاور را نیز به چالش می کشد و از طرفی ادعای صاحب این پایان نامه های قبلی را برای شکایت باز می‌گذارد که بعضا شنیده است که یکی از معاونین شهرداری شهر ... توانسته بود بابت مقالات خود در حوزه زیباسازی شهری جایگاه مدیریتی در شهرداری پیدا کند و توانسته بود خود را به رده‌های بالای مدیریتی برساند ناگهان با چالش مشکل کپی پیست مقاله روبروشد است که سبب شد سایر مقالات و پایان‌نامه‌های وی مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته و بعد از وضعیت جعلی بودن تمام آثار وی مشخص شد و به راحتی از سیستم کنار گذاشته شد.

 البته این نوع آثار به مقالات شامل افرادی مانند وزیر مرحوم ... را نیز گرفت و در بسیاری از مواقع کسی که کار خود را واگذار معرفی می‌کند از این بابت چون هیچ کسی را تجربه ندارد قطعاً این کار نمی‌داد. تنها در ایران مدیران و صاحبان مسند را به زیر کشیده است ولی در خیلی از کشورها سبب عوض مدیر یا مدیران شده است لذا توصیه می‌کنم در برون سپاری کارهای خود در بحث  پروپوزال  پایان نامه ارشد یا مقالات علمی یا تحلیل های آماری حساس باشید و از محققین بخواهید تا مشکلات هماهنگی را قبل یا در ارائه مقالات و پایان نامه ها برای شما نهایت دقت را به عمل آورد البته این سیستم همانند جویی به نفع دانشجو است چون قبل از نشر در اثر خود متوجه شده به همراه اول است چرا که در از قدیم و تاکنون در صفحه نخست پایان نامه از شما اصالت پایان نامه تضمین می شد و آن نوشته شده هر گاه مشخص شود که در این پایان‌نامه و مطالب آن از شما نباشد مدرکش را باطل شود پس لازم است بدانید اگر ده سال یا ۲۰ سال از پایانامه ما بگذرد امکان اینکه روزی که گرفتار این مصیبت شوید وجود دارد . لذا پیشنهاد می شود در نوشتن مطالب دقت فراوان کرده و نگذارید پایان نامه شما روزی برای شما مشکل ایجاد کنند.

سرقت علمی

 کاهش تضمینی  همانند جویی پایان نامه ارشد 

کاهش تضمینی درصد همانندی که توسط گروه ایران پروداک انجام می شود کمک خواهد کرد تا از آینده هولناک برملا شدن کپی بودن پایان نامه خود بیم نداشته باشید ‌شود .

تیم ایران پرداخت و نگاهی علمی به پایان نامه های ارشد سعی در رفع تضمینی کاهش همانندی و کاهش همانندجویی کرده تا شما با گام‌های استوار بتوانید در کارهای خود بدون هیچ مشکلی مقالات خود را در محافل علمی ارائه دهید.

سرقت علمی (دور زدن سیستم همانند جو )  :

ناگفته نماند مصداق بارز سرقت علمی همین پایان‌نامه‌های است که مطالب آن از جای دیگر کپی شده و همانند جویی نشده منتنها خود این منابع نیز دست دوم یا چندم هستند و گاه نویسنده اصلی اثر نیز به یغما رفته است یا عوامل یا عنوان دیگر عوض شده است ، استفاده از مطالب مقالات هیچ ایرادی ندارد مشکل عدم امانتداری و عدم ثبت صاحب اثر است که سبب شده است نام نویسنده و اثر و سال و مجله یا وبسایت آن آورده نشده باشد یا اینکه در پایان نامه و مقالات بخشی زیادی از آن آورده شودکه شاید یک یا دو صفحه باشد، یا اینکه به جای تبیین مطالب نوشته شود عین خود متن جایگزین شده است و ضایع تر از این این که نویسنده با عوض کردن کلمات و عوض کردن نویسنده به کلی شیراز همانندی را نادیده گرفته و سرقت علمی این فرد، محققین بعدی را به قهقرای افول علمی بکشاند .

باز هم در نوشتن پایان یاد آور می باشد هر نویسنده یا منبعی قابل اعتماد نیست چرا که مشاهده شده بود دانشجویانی که حتی پیشینه تحقیق جعلی می ساختند تا بتوانند استاد راهنما را دور زده و نتیجه بگیرند و یا اینکه سال‌های تولید نشر یک اثر را بالا برده و آن را بدون ملاحظه متن تاریخ آن را به روز می کردند تا بتوان ادعا کنند که منابع جدید است.

مزایای سیستم همانندجویی :

همانندجویی چیز بدی نیست فیلتری قبل از نشر اثر شماست که می‌تواند از مشکلات عدیده‌ای از سرقت علمی گرفته تا عدم رعایت امانت داری و نادیده گرفتن حق مالکیت معنوی جلوگیری خواهد کرد

همانند جویی پروپوزال:

بحثی جدید و مهمی که به تازگی دانشجو باید در جریان آن باشد و همان ابتدا پس از ثبت عنوان به فکر همانند جویی پروپوزال خود باشد 


مبنای محاسبات قیمت کاهش همانند جویی :
  1. رشته ی تحصیلی و آسانی و سختی متن
  2. تعداد صفحات بر اساس فونت استاندارد نگارشی14  b naznin یا  b zar  
  3. کار فوری و غیر فوری
  4. میزان درصد کاهش همانند جویی