مرکز تحلیل آماری مقاله پایان نامه ،کاهش تضمینی درصد همانندجویی
ایران پروداک
بررسی مجتمع تجاری دبی مال

بررسی مجتمع تجاری دبی مال

مبانی نظری معماری
قیمت: ۱۹,۰۰۰ تومان
96

مبانی نظری

نوع فایل: پاورپوینت

تعداد صفحه:44 اسلاید


دبی مال ، بزرگترین و پر بازدیدترین مقصد خرده فروشی و سرگرمی جهان است که در قلب شهر معتبر شهر دبی واقع شده است و سالانه بیش از 80 میلیون بازدید کننده را پذیرایی می کند. دبی مال با مساحت کل طبقه داخلی 5.9 میلیون فوت مربع ، 3.77 میلیون فوت مربع فضای ناخالص قابل اجاره ، بیش از 1300 فروشگاه خرده فروشی از جمله دو فروشگاه لنگرگاه - گالری گرافیک لافایت و بلومدیل - و بیش از 200 فروشگاه مواد غذایی و آشامیدنی دارد.

دبی مال یک فروشگاه خرده فروشی بی نظیر و همراه با ناهار خوری ، تفریحی و تفریحی در کلاس های جهانی ارائه می دهد. خیابان مد ، ناحیه اختصاصی به مد روز ، که اکنون گسترش یافته است ، دبی مال را به عنوان پایتخت مد خاورمیانه قرار می دهد.خیابان مد تازه گسترش یافته باعث افزایش چشمگیر گزینه های خرید حق بیمه دبی می شود. با بیش از 150 تجربه خرید و پذیرایی لوکس جدید از جمله پرچمداران و مفاهیم جدید میباشد ، خیابان مد قرار است مقصد خرید لوکس برتر خاورمیانه باشد.


مرکز خرید دبی مال در یک منطقه زیبا با طراحیمنحصر به فرد که شامل فروشگاه های جواهرات ، لوازم جانبی ، لباس های سنتی عرب و فروشگاه های صنایع دستی است. یکی از مناطق ویژه این مرکز ، فضای باز خیابان است ، دهکده ای که مجموعه ای غنی از مارک های جین را ارائه می دهد و با فضای پیاده روی ، کافه ها و رستوران ها ، روبرو است.

دبی مال دارای آکواریوم و باغ وحش زیر آب در سطح جهانی دبی است که شامل هزاران حیوان آبزی و تونل پیاده روی 270 درجه است. و نوع اول جذابیت برای خاورمیانهبشمار می رود.  سایر مؤلفه های این مرکز خرید شامل کیدزانیا  که یک مفهوم ابتکاری "تربیت کودکان" است. مگاپلکس سینماهای ریل؛ و  اسکی روی یخ که به سبک المپیک در آن برگزار می شود .


محصولات مشابه


محتوایی برای این بخش موجود نیست