مرکز تحلیل آماری مقاله پایان نامه ،کاهش تضمینی درصد همانندجویی
ایران پروداک
فرایند و طرح توجیهی آب معدنی

فرایند و طرح توجیهی آب معدنی

صنعتی
قیمت: ۱۰,۰۰۰ تومان
156

طرح توجیهی و فرایند کامل  تولید آب معدنی

تعداد اسلاید: بیش از 90 اسلاید
نوع فایل: پاور پوینت

آب معدنی و آب شرب بعنوان يکی از نيازهای اساسی روزمره انسان و استمرار حيات ميباشد . ميزان نياز روزمره هر فرد ۱ تا ۲ ليتر ميباشد که بستگی به شرايط آب و هوايی و سن و سال دارد . استفاده از آب آشاميدنی سالم و گوارا يکی از مهمترين فاکتورهای مصرف آب ميباشد که از ساليان بسيار دور به آن توجه شده است . منشا حدود ۸۰ از بيماريهای انسان عدم دسترسی به آب سالم است . ۷۵٪ از مردم جهان سوم از امکانات آب برای مصارف بهداشتی محرومند بنابر اين زمان اين تصور نادرست که آب سالم به هر ميزان که مورد نياز باشد به وفور در دسترس است ديگر سپری شده است  .
تعريف : آب معدنی محصول بسته بندی شده آب گوارا و قابل شربی است با ويژگيهای فيزيکوشيميايی و ميکرو بيولوژی و ارگانو لپيتيکی تعريف شده که مستقيما از چشمه و يا نقاط حفر شده از طبقات زير زمينی به دست ميآيد و دارای خواص بهداشتی و درمانی باشد و در معرض هيچگونه پالايش خارج از استانداردهای مربوطه قرار نگيرد و در محل چشمه و يا منابع آبی مربوطه در شرايط خاص بهداشتی بسته بندی ميگردد . 
آب معدنی : "به وضوح از آب آشامیدنی معمولی قابل تشخیص است." زیرا:
*این ماده به طور مستقیم از منابع طبیعی یا حفر شده از قشرها و لایه های آب زیرزمینی حاصل می شود.تمام اقدامات احتیاطی احتمالی باید در محیطهای محافظت شده انجام شود تا از آلودگی یا از کیفیت شیمیایی و فیزیکی و یا تأثیر خارجی بر آنها ، جلوگیری شود.
*این ماده توسط محتوای نمک معدنی خاص و نسبت نسبی آنها و وجود عناصر کمیاب یا سایر ترکیبات آن مشخص می شود.
*در شرایطی جمع آوری می شود که خلوص میکروبیولوژیکی اصلی و  ترکیب شیمیایی  اجزای اساسی را تضمین می کند.

محصولات مشابه


محتوایی برای این بخش موجود نیست